-> Skočit rovnou na obsah

KREATIVNÍ KURZY PLZEŇ

Od listopadu 2012 pro Vás pořádáme v prostorách plzeňské Tvořilky kreativní kurzy. Na kurzech budeme pracovat s drátky, korálky, Fimem i nejrůznějšími dalšími materiály. Přehled aktuálních kurzů:

Kompletní nabídku kurzů naleznete také v obchodě Tvořilka Plzeň.

Lektorky


Kateřina Hrubá
Jmenuji se Katka a jsem studentkou vizuální kultury na pedagogické fakultě ZČU v Plzni. Ve svém školním, pracovním i volném čase se tak věnuji výtvarné tvorbě a dá se říct, že už od malička. Kudy chodím, sypou se ze mě korálky a bez cinkání jehlic, rukou od barvy nebo vůně upečeného fima si už svůj život nedokážu představit. Bude pro mě potěšením sdílet tohle tvořivé nadšení i s Vámi na našich kreativních kurzech :)Ivana Lavičková
Ahoj, jmenuji se Ivča. Již od základní školy jsem navštěvovala výtvarné kurzy se zaměřením na nejrůznější techniky a keramiku, která mě jako malou nadchla. Postupem času jsem vyzkoušela i fimo, které se stalo mojí láskou. Korálky jakýchkoliv tvarů, barev a velikostí nacházím všude a jsou u mě na denním pořádku. V poslední době se hodně věnuji decoupage – ubrouskové technice. Říká se, že nejvíce potěší ručně vyrobený dárek, mě naopak nejvíce těší, když u někoho nebo na někom vidím dárek mnou vyrobený, ať už se jedná o šperk, svíčku, květináč či keramický hrneček.

Důležité informace ke kurzům

- do 7 dnů od přihlášení na kurz je nutné složit zálohu 100 kč přímo na prodejně
- pokud zrušíte rezervaci kurzu minimálně 3 dny před konáním kurzu, bude Vám záloha vrácena - v opačném případě záloha propadá
- maximální kapacita každého kurzu je 8 osob
- veškerý materiál potřebný na kurzu je již zahrnut v ceně
- místo konání kurzů: obchod Tvořilka, Přemyslova 15, Plzeň
- přihlášení na kurz je možné osobně na prodejně nebo na emailu tvorilka.plzen@gmail.com (v případě přihlášení mailem prosím zašlete název kurzu + datum a čas konání + počet přihlašovaných osob)